Війна зламала ще одне молоде життя. Трагічна звістка надійшла із Запорізького напрямку, де 21 травня загинув відважний нацгвардієць Олександр Гаврилюк. У червні йому мало б виповнитися тридцять два.
Про це повідомили у Калинівській міській раді.
Народився Олександр Гаврилюк другого червня 1992 року в багатодітній родині в селі Нападівка. Навчався в Іванівській спеціалізованій школі-інтернаті, потім – у Вінницькому ПТУ №7 на маляра-штукатура.
У 2014 році Олександр Гаврилюк підписав військовий контракт та став до лав Національної гвардії України. Пройшов військове загартування в перші роки АТО.
«Після закінчення контракту працював за кордоном. Там і застала його повномасштабна війна. У перші ж дні війни, не вагаючись, юнак повернувся в Україну, у свою військову частину та став на захист рідної землі. До останнього свого подиху він залишався вірний військовій присязі та Україні.
Рідні та друзі згадують Олександра, як добру, чуйну, життєрадісну людину», – йдеться у повідомленні.
Рідні та друзі згадують Олександра, як добру, чуйну, життєрадісну людину», – йдеться у повідомленні.
Поховають Героя у Нападівці. Про час і дату похорону буде додаткова інформація.