Сьогодні у Вінниці проводжають на вічний спокій оборонця України Плаксюка Сергія Михайловича. Чоловік добровільно долучився до Збройних Сил вже у другий день повномасштабного російського вторгнення.
Про загибель воїна повідомили у Вінницькій міській раді.
Воював у складі 23-ї окремої механізованої бригади. Свій останній бій прийняв поблизу селища Очеретине Донецької області 12 квітня. Воїну назавжди залишилось 55 років.
Сергій Плаксюк народився у Вінниці 23 грудня 1968 року. Після завершення 33-ї загальноосвітньої школи опанував швейну справу у місцевому професійно-технічному училищі. Проте, його професійний шлях визначили навички роботи з електрикою, які набув у юнацькі роки під час проходження строкової армійської служби. Тоді ж йому довелося рятувати людей із-під завалів в уражених землетрусом містах Вірменії.
За самовідданість Сергій Плаксюк був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі» III ступеню.
Чин поховання Сергія Плаксюка відбудеться о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.