Став у військові лави на початку повномасштабного російського вторгнення. Денис Вишаровський служив у передовому хірургічному шпиталі 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка. Був водієм-санітаром. Загинув воїн невдовзі після свого 35-го дня народження на Запорізькому напрямку… Сталося це 18 листопада.
Про загибель вінничанина повідомили у Вінницькій міській раді.
Велику увагу приділяли вивченню військової справи. Захопившись нею, відразу після школи, Денис пішов на строкову армійську службу. А коли повернувся, став працювати. До війни довгі роки був водієм інкасаторської машини у банківській установі.
Поховали Дениса Вишаровського на Алеї Слави Сабарівського кладовища.









