На благодійному кулінарному аукціоні, який відбувся в п’ятницю у Відкритому просторі громадського розвитку зібрали понад 78 тисяч гривень. Аби підтримати захисників, мешканці громади активно долучилися до кулінарного конкурсу “Арт-смак” та приготували найкращі свої страви.
Про це повідомили у Ладижинській територіальній громаді.
На свято завітав очільник громади Олександр Коломієць. Він подякував організаторам, учасникам і гостям заходу за прагнення допомогти ЗСУ, вручив подяки від громади колективам Ліцею № 2, Ліцею № 4 та учасникам фольклорного колективу «Жива вода» за активну громадську діяльність та патріотизм.
Неабияк прикрасили кулінарне свято українські пісні у виконанні заозерненського фольклорного колективу «Жива вода».
Виручені кошти спрямують на придбання міні АЗС та інших пристроїв для бійців 10 батальйону 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN2-80x63.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN3-80x71.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN4-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN5-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN6-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN7-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN8-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN9-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN10-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN11-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN12-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN13-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/LADYZHYN14-80x60.jpg)