Вранці на лінію 102 надійшло повідомлення про нетверезого водія, який рухався за кермом автомобіля Volkswagen Passat. Інспектори виявили та зупинили порушника на вулиці Магістратській.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
За кермом був 38-річний чоловік. Він мав ознаки алкогольного сп’яніння, а саме: запах алкоголю з порожнини рота, нечітку мову та нестійку ходу.
На водія автомобіля Volkswagen Passat патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, що не мала поліса обов?язкового страхування) КУпАП.









