Після публічного розголосу, про фінансову щедрість Вінницької обласної ради під час війни, де голова облради своїм розпорядженням встановлює надбавки до посадового окладу керівникам комунальних організацій та закладів області, на офіційному сайті представницького органу влади зник розділ із розпорядженнями голови облради.
Про це повідомляє місцеве видання «Політична арена Вінниччини».
Журналісти видання вважають, що режим «секретності» в облраді ввели через увагу громадськості та ЗМІ до останніх фінансових заохочень комунальних керівників Вінниччини. Бо після вже згаданих надбавок до посадових окладів, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий (фракція “Українська стратегія Гройсмана») ще й преміював низку директорів та керівників комунальних установ області, в розмірі 100% від окладу.
Таким чином, у обласної ради Вінниччини зник чи не єдиний позитивний показник діяльності, який декілька років поспіль відзначали моніторингові організації та дослідники відкритості органів влади в Україні, – переконані журналісти-розслідувачі.
Позаяк порушуючи закон про «Доступ до публічної інформації» та ховаючи від виборців інформацію про використання бюджетних коштів (коштів платників податків) Вінницькій обласній раді першість в подібних рейтингах вже не світить.