У лютому цього року зловмисник вибрав свою жертву ще в тролейбусі. Він дочекався коли 76-річна жінка вийшла з громадського транспорт, зайшла у малолюдне місце, і напав на неї.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
Під час пограбування підсудний силою відібрав у пенсіонерки пакет з особистими речами, грошима та мобільним телефоном. Відібраний у жінки телефон, зловмисник встиг продати на ринку за 400 гривень.
Суд першої інстанції визнав винним чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України, засудив до 5 років ув’язнення.