Днями партнер громадського об’єднання «Ми – Вінничани», народний депутат Микола Кучер вчергове відвідав захисників України на передовій. На цей раз відвідали нацгвардійців, та привезли їм прилади та обладнання, яке допоможе зберегти здоров’я та життя захисників і підвищити їх бойові можливості.
Зокрема Микола Кучер передав нацгвардійцям ударні дрони, дрон Mavic 3 з тепловізором, тепловійзійні приціли та зарядні станції BanderaPower.
Це обладнання було придбане для захисників Благодійним Фондом «Український Альянс» та ГО «Ми-Вінничани» в рамках благодійного марафону «Мільйон на ЗСУ від Вінничан».
Про те, як збирали кошти на марафоні «Мільйон на ЗСУ від Вінничан» ми повідомляли раніше.
![Учасники та партнери громадського об’єднання “Ми-Вінничани”: народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, чинні парламентарі: Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/SVOBODA1-1-80x107.jpg)
Вінничани допомогли у формуванні продовольчої частини вантажу, передавши домашні гостинці: малосольні огірки, домашній хліб, солодощі та смачне вінницьке сало. Кожна така посилка була пронизана любов’ю та вдячністю до воїнів, а домашній компот, охолоджений льодом, нагадував їм про теплу атмосферу рідного дому.
Микола Кучер повідомив, що на полях передової зустрілись із земляками з Бершаді, Вінниці, Калинківки, Гордіївки та інших наших громад.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER2-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER3-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER4-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER5-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER6-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER7-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER8-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER9-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/KUCHER10-80x60.jpg)