З метою розвантаження перехрестя вулиць Келецька-600-річчя у тестовому режимі було змінено схему організації дорожнього руху. У рамках змін, у межах існуючої проїзної частини, по вулиці 600-річчя, було влаштовано дві смуги руху, а також перепрограмовано дорожній контролер. Водіїв просять звернути увагу.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Відтепер по вулиці 600-річчя на під’їзді до перехрестя облаштовано, у межах проїзної частини, 2 смуги руху: лівий ряд для здійснення повороту ліворуч, а правий – для руху прямо та праворуч.
«Внесення змін дозволить зменшити ризик ДТП та створити безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху, а також це має полегшити водіям здійснювати маневр повороту ліворуч», – каже директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.