Фахівці Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб перевірили якість води на міських пляжах Вінниці та у місцях масового відпочинку біля водойм. Обстежували пляжі Центральний, Гонти та Хімік на річці Південний Буг та в рекреаційних зонах Вишенське озеро та озеро Тяжилівське.
Про ці заходи та їхні результати повідомили фахівці.
Вода не відповідає санітарним нормам, тому від купання на офіційних міських пляжах і в рекреаційних зонах поки що варто утриматися.
«Вода на всіх міських пляжах та рекреаційних зонах визнана небезпечною для здоров’я людей за мікробіологічними, паразитологічними та окремими фізико-хімічними показниками. А в рекреаційних зонах Вишенське озеро та озеро Тяжилівське виявлено ще й яйця аскарид», – йдеться у повідомленні.
Купання у забрудненій воді може призвести до:
кишкових інфекцій;
захворювань шкіри;
запалення очей;
погіршення самопочуття, особливо у дітей, людей похилого віку та осіб зі зниженим імунітетом.
захворювань шкіри;
запалення очей;
погіршення самопочуття, особливо у дітей, людей похилого віку та осіб зі зниженим імунітетом.








