Переважна більшість нових інформаційних табличок розташується в центрі міста і включає в себе пам’ятки архітектури національного й місцевого значення.
Про це повідомляє Департамент маркетингу міста та туризму.
Нові інформаційні таблички оповідатимуть історію пам’яток вінничанам та гостям міста, а також допоможуть збирати туристичну статистику.
Офіційний запуск табличок відбудеться напередодні Дня міста.
Нова туристична навігація міста розроблена креативною компанією MoreInfo спільно з департаментом маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.
На табличках розміщена інформація про ту чи іншу туристичну точку двома мовами: українською й англійською, тексти продубльовані шрифтом Брайля. Окрім того, на кожне знакування нанесений QR-код, сканування якого дозволить дізнатися більше про об’єкт, його історію та цікаві факти, а також переклад тексту іноземними мовами.
Вся інформація записана також у форматі аудіогіда. Важливо, що всі таблички обладнані NFC-чіпами, що надає можливість безконтактної передачі інформації про об’єкт навіть без доступу до Інтернету.