64-річна головна бухгалтерка комунальної установи у Могилів-Подільському протягом 2020-2022 років підписувала та надавала на затвердження документи із завищеними розмірами посадових окладів керівників підприємства.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
На підставі цих документів керівникам було необґрунтовано завищено, нараховано та виплачено заробітну плату.
Внаслідок дій зловмисниці, Могилів-Подільській територіальній громаді завдано збитків на загальну суму 2 232 142 гривні.
«11 квітня за процесуального керівництва Могилів-Подільської окружної прокуратури слідчі Могилів-Подільського районного відділу поліції завершили досудове розслідування у справі, а матеріали з обвинувальним актом направили до суду», – повідомили у поліції.
За вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (Службова недбалість) обвинуваченій загрожує до п’яти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.