Працівники екологічної інспекції та офіцер громади виявили у Якушинецькій громаді грубе порушення природоохоронних норм та довели справу до суду. Суд визнав вину чоловіка.
Про цей випадок повідомили в Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.
Фахівці Державної екоінспекції Олег Мельник та Віра Гавриш спільно з поліцейським офіцером громади ВП №3 ВРУП ГУНП у Вінницькій області майором поліції Сергієм Крижовим встановили та притягнули до адміністративної відповідальності громадянина із села Слобода-Дашковецька, Якушинецької ТГ, що здійснив скид неочищених стічних вод із вигрібної ями у водний об’єкт, за допомогою технічних засобів (насосу та рукава).
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/EKO-80x142.jpg)