Про це йдеться на офіційній сторінці “Партії Вінничан” в соціальній мережі.
Великі зміни починаються з маленьких перемог. Завдяки чіткій позиції наших депутатів, діяльності громадського сектору, розголосу в ЗМІ, до регламенту Ладижинської міськради вносяться зміни по державній мові, – йдеться в партійному дописі.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що депутати від місцевої партії звернулись до мовного обмудсмена Тараса Креміня, з проханням привести регламент роботи Ладижинської міськради у відповідність до вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».