У Вінницькій області маленька шестикласниця врятувала від загибелі десятирічного братика. Діти разом розважалися на гірці на околиці села. На щастя, ця історія закінчилася «happy end».
У ГУ ДСНС у Вінницькій області розповіли про диво-порятунок 11-річного хлопчика, який мало не втопився у крижаній воді сільської копанки.
Подія трапилася 5 лютого в селі Тростянець Вороновицької територіальної громади. Туди, 11-річний Захар разом із рідними приїхав погостювати до дідуся. По обіді, діти пішли кататися на гірку, поблизу якої є невеличка штучна водойма. Її селяни влітку використовують для поливу садків. Коли діти зоглянулися, побачили, що хлопчик чомусь пішов до копанки і прямо на очах своєї двоюрідної сестрички провалився під лід. 12-річна Ангеліна, не вагаючись, одразу побігла до брата. Вона швидко зорієнтувалася та простягнула братику палицю, аби той за неї тримався та не пішов під воду. Одночасно, дівчинка подзвонила мамі школяра, оскільки розуміла, що самотужки впоратися та витягти з крижаної пастки свого брата їй не вдасться. Допоки спантеличена мати разом із небайдужими односельцями добиралися автівкою до злощасного місця, юна рятівниця наполегливо, зі всіх сил тримала палицю та підтримувала малого, аби той зміг знайти в собі сили триматися на поверхні.