Станом на 23 березня поточного року у Вінницькій області вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру протестовано біологічний матеріал від 17 осіб з підозрою на COVID – 19. Як результат – жодного випадку захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією.
Про це сьогодні, 23 березня, повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський під час чергового брифінгу онлайн.
Протягом останньої доби зафіксовано ще дві нових підозри на коронавірус. Пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні у боксованій палаті під постійним медичним спостереженні.
Під час брифінгу Владислав Скальський також поінформував, що “наразі команда Вінниччини працює над тим, щоб створити перелік пунктів пропуску, на яких буде посилений режим карантинних заходів у першу чергу. Крім цього, обласною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про додаткове посилення карантинних заходів на усій території області”.