Роботу медичних коледжів нещодавно перевірила комісія Департаменту до якої увійшли й науковці Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова. За результатами перевірки найкращу роботу демонструє Могилів-Подільський медичний коледж.
Про роботу комісії повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
Нагадаємо, у Вінницькій області працюють чотири медичні навчальні установи, які готують середній медперсонал.
– Гайсинський;
– Погребищенський;
– Могилів-Подільський.
Могилів-Подільський коледж намагається йти в ногу з часом, тут відкривають нові спеціальності. Наразі уже випустили п’яту групу водії швидкої допомоги, які отримали освіту екстреного медичного техніка. З наступного року у планах навчати помічників ерготерапевта.
На жаль, за результатами перевірки на останньому місці Вінницький медичний фаховий коледж.
Заклад втрачає свій престиж, а також було виявлено порушення у сертифікації випускників.
Медицина постійно розвивається. Відповідно, мають розвиватися й заклади які готують майбутніх лікарів, медсестер та медбратів. Тому коледжі уже сьогодні мають подумати про нові освітні напрямки.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/KOLEDZH3-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/KOLEDZH4-80x60.jpg)