Минулої доби, рятувальники Вінниччини ліквідували 9 пожеж. Сім із них – в житловому секторі.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області, і розповіли про найбільші з них.
Одна з найбільших сталася пізнього вечора, 20 лютого, в селі Володіївці Копайгородської територіальної громади Жмеринського району. Там, вогонь знищив житловий будинок на площі 80 кв.м та домашні речі й майно власників.
У селі Бур’яни Гайсинської територіальної громади, через недолік конструкцій та порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, вогонь знищив дах літньої кухні на площі 20 кв.м. До ліквідації даної пожежі від ДСНС залучалося 6 бійців особового складу та підрозділ місцевої пожежної команди села Зятківці.
Про ще одне займання житлового будинку в селі Степанки Мурованокуриловецької громади Могилів-Подільського району повідомили рятувальникам вночі, 21 лютого о 01:57.
Вогонь встиг пошкодити дерев’яну веранду житлового будинку на площі 6 кв.м та шиферну покрівлю на площі 3 кв. м.
На момент виникнення загоряння, в будинку знаходилася мати з трьома неповнолітніми дітьми віком 8-ми, 11-ти та 14-ти років. До прибуття підрозділу надзвичайників, жінка встигла вивести із задимленого будинку своїх дітей. На щастя, ніхто з них не постраждав.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/POZH1-5-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/POZH2-4-80x60.jpg)