Мешканці Вінницької області, попри усі складні ситуації та блекаути, мають отримувати безперебійний доступ до медичних послуг. Усі медичні заклади області забезпечені генераторами. Міністерство охорони здоров’я України, обласна військова адміністрація продовжують працювати над забезпечення додаткових джерел живлення для лікарень.
Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
Заклади охорони здоров’я повинні бути повністю автономними. Тож необхідно прискорити роботу в цьому напрямку.
На цьому наголосила директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна під час наради із керівниками лікарень.