Досудовим розслідуванням встановлено, що 23- річний зловмисник проник до будинку своєї сусідки аби вчинити крадіжку. Коли дівчина помітила дії правопорушника, він напав на неї із ножем, він завдав тілесні ушкодження від яких потерпіла загинула на місці події. Аби уникнути покарання обвинувачений знищив усі докази й інсценував вчинений ним злочин під самогубство.
Барський районний суд виніс вирок зловмиснику, який позбавив життя 20-річну дівчину. Цей злочин стався 16 лютого минулого року, – повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
З будинку жительки Барської територіальної громади зловмисник викрав одяг, прикраси та гроші. Правоохоронці згодом знайшли частини зниклого одягу у лісі, де злочинець намагався його спалити.
27 березня поліцейські затримали 23-річного злочинця за місцем його проживання.
«На підставі зібраних слідством доказів суд першої інстанції визнав фігуранта винним у вчиненні злочинів, передбачених п.6 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство з корисливих мотивів) та за ч.4 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій, напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, поєднаний з проникненням у житло, в умовах воєнного стану та поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та призначив йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі із конфіскацією майна», – йдеться у повідомленні.