Випадки, коли дерева пошкодили оселі мешканців, зафіксовані в селі Барські Чемериси Барської ТГ, смт Крижопіль та в місті Бар, де повалене дерево частково зруйнувало дах 2-поверхового будинку.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Сьогодні, 26 липня, рятувальники надають допомогу жителям сіл, де в результаті шквального вітру, на їхні приватні житлові будинки та паркани попадали дерева.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/NEHODA1-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/07/NEHODA2-80x53.jpg)