На першому тижні 2024 року у Вінницькій області спостерігався низький рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ. Всього захворіло 4744 особи, в т. ч. 270 осіб, що мали лабораторно підтверджені випадки COVID-19, серед захворілих 2218 (46,7%) дітей.
ДУ «Вінницький ОЦКПХ МОЗ України» спільно з Департаментом охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації здійснюють постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.
Найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались у Гайсинському, Жмеринському, Тульчинському та Хмільницькому районах.