Ще у 2022 році спеціалісти Держекоінспекції, зафіксовано факт здійснення діяльності суб’єктом господарювання, пов’язаної із викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, за відсутності на те відповідного дозволу. Нещодавно суд виніс рішення у цій справі.
Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Вінницької області.
Інспекторами було встановлено, що на виробничому майданчику підприємства, основним видом діяльності якого є лісопильне та стругальне виробництво, здійснювались викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря зі стаціонарних джерел. В результаті чого в атмосферне повітря виділялись забруднюючі речовини: пил деревний, оксид вуглецю, діоксид азоту, речовини у вигляді твердих суспендованих частинок (зола).