На лінях електропередач та на іншому електрообладнанні у Вінницькій області впродовж двох діб спостерігалося значне намерзання льоду, вагу якого не витримали дроти та електроопори.
Про це повідомили в АТ «Вінницяобленерго».
Внаслідок аварійних навантажень сталася низка руйнувань на електромережах області. Найбільше постраждали від обледеніння електромережі Козятинської, Погребищенської, Оратівської, Немирівської, Калинівської ОТГ і Замостя. Зокрема, на території Погребищенської територіальної громади зруйновано 12 опор на ЛЕП 10кВ від ПС 110кВ «Погребище».
«Загалом по області через негоду на 9 грудня знеструмлено 11 ЛЕП 10 кВ. Це 21 населений пункт. До відновлювальних робіт було залучено 17 аварійно-ремонтних бригад та 19 одиниць техніки. Станом на 17 годину минулого дня залишалося без електроживлення 3 ЛЕП 10 кВ, а саме 5 населених пунктів в Оратівській та Погребищенській ОТГ».
За повідомленням центрально-диспетчерської служби АТ «Вінницяобленерго», ремонт пошкодженого електрообладнання продовжувався. Енергетики відновлювали електропостачання в місцях аварій до кінця поточної доби.
Як стало відомо, станом на 5 годину ранку, роботи з повного відновлення електропостачання завершуються.