Патрульні відділку зв’язків з громадськістю провели заняття учням 3-х та 4-х класів Калинівського ліцею №1. Дітям нагадали ПДР та правила особистої безпеки.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
Шкільні офіцери розповідали учням про важливість дотримання ПДР та як потрібно поводитись із незнайомцями. Вчили, як правильно переходити дорогу.
«Учні мали змогу приміряти бронежилет, познайомитись зі спеціальним поліцейським оснащенням та дізнатись цікавинки про професію патрульного поліцейського. А ще школярі разом з інспекторами за допомогою трафаретів та фарби нанесли орнамент вишиванки на службовий автомобіль», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/UCHNI1-80x54.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/UCHNI2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/UCHNI3-80x53.jpg)