У департаменті гуманітарної політики ОВА відбулась зустріч керівника Володимира Буняка з представниками Міжнародної організації з міграції. Присутні обговорили майбутній проект, який планують реалізовувати на Вінниччині. Він стосуватиметься професійної орієнтації та реалізації, а також соціалізації внутрішньо переміщених осіб у територіальних громадах. Переселенцям запропонують крім даху, ще й роботу.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Наразі в області є два заклади професійно-технічної освіти, у яких перебуває найбільша кількість ВПО. Це Вище професійне училище №42 м. Погребище (директорка – Тетяна Каменщук) та ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці» (директор – Валерій Дяків).
Ці два освітні заклади стали переможцями Міжнародного проєкту від EU4Skills, у межах якого внутрішньо переміщені особи зможуть пройти короткострокові курси, які дозволять швидко та безкоштовно здобути нову робітничу професію упродовж невеликого терміну (від 1,5 до 3-х місяців) та отримати сертифікат.








