За інформацією управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, з початку 2023 року на території регіону сталося загалом 680 автопригод, з них – 140 з потерпілими. Внаслідок аварій травмувались 182 людини та 26 загинуло.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«На жаль в автопригодах травмуються та гинуть діти. Так за 3 місяці на території області стались 32 автопригоди за участі неповнолітніх, у яких травмувались 37 дітей та одна загинула», – повідомили в поліції.
Найбільш поширеними причинами аварій, які призводять до травмування людей та пошкоджень транспортних засобів, стали:
– перевищення безпечної швидкості;
– недотримання дистанції;
– порушення правил маневрування;
– порушення правил проїзду перехресть.
Найбільшу кількість автопригод поліцейські фіксують у вівторок та п’ятницю близько 18.00.
«Шановні учасники дорожнього руху ! В умовах недостатньої видимості для власної безпеки радимо пішоходам одягати світлий одяг та прикріпляти світло-відбиваючі елементи, а водіям транспортних засобів бути максимально уважними на ділянках доріг поблизу дитячих садків, шкіл та інших навчальних закладів. Будьте обачними та чітко дотримуйтесь правил дорожнього руху», – нагадали у поліції.









