Прокуратура домоглася у суді скасування державної реєстрації права комунальної власності за Могилів-Подільською та Ямпільською міськими радами на понад 35 га земель вартістю 6,8 млн грн в межах прикордонної смуги у Могилів-Подільському районі.
Про це повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури.
Прокурори встановили, що попри те, що вказані ділянки належить до земель оборони, можуть перебувати лише у державній власності, не підлягають передачі до комунальної чи приватної власності та щодо яких встановлений спеціальний режим використання, Держгеокадастр все ж таки передав їх у власність органу місцевого самоврядування.