Влучання в об’єкт цивільної інфраструктури, займання трансформаторної підстанції та резервуару з олією — такою стала легенда чергових навчань рятувальників на Вінниччині.
Чергові навчання цього разу провели на одному з підприємств Гайсинського району.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Через війну надзвичайники дедалі частіше відпрацьовують саме ті ситуації, які можуть трапитись в умовах збройної агресії, ракетного удару чи атаки ворожих дронів. Тому всі тренування організовують в умовах, максимально наближених до реальних.
«Зазвичай, до них залучаються не лише бійці ДСНС, а також вогнеборці з добровільних пожежних команд. Ліквідація наслідків — командна робота. Важливо не лише приборкати полум’я, а й скоординувати дії всіх залучених сил і засобів.
Кожен крок — за чітким алгоритмом. Прибули, розгорнули техніку, подали стволи, локалізували та ліквідували.
Такі тренування — не про красиву “картинку”. Вони — про підготовку до найгірших сценаріїв, які диктують умови сьогодення. Тож шансів на помилку немає ні в кого», – зазначили в ДСНС.









