Чоловіків, які намагались в обхід пунктів пропуску покинути територію України, минулої ночі затримали прикордонники Могилів-Подільського загону. Порушників виявили за допомогою тепловізора, неподалік села Верхня Слобідка.
Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.
«Незаконному перетинанню державного кордону завадили оперативні співробітники прикордонного загону. Отримавши інформацію про рух трьох невідомих чоловіків у напрямку придністровського сегмента українсько-молдовського кордону, на перехоплення одразу висунувся додатковий прикордонний наряд.
Порушників виявили за допомогою тепловізора, неподалік села Верхня Слобідка. Причому один із них йшов першим та прислухався й приглядався до дороги і знаками подавав сигнал про подальший рух для двох інших. Затриманими виявились 49-річний та два 24-річні чоловіки – усі жителі Херсонщини», – повідомили деталі затримання прикордонники.
За спробу незаконного перетинання кордону складено протоколи про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скеровано до суду.
У Могилів-Подільському прикордонному загоні оприлюднили відео цього затримання.