За добу вінницькі надзвичайники двічі надавали допомогу водіям, чиї авто через ожеледь потопили в пастку.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«В одному із випадків, що стався пізнього вечора 12 грудня в м.Погребище, автомобіль екстреної медичної допомоги застряг на автошляху поблизу залізниці, де водій не міг самостійно продовжити рух спецавто. Аби бригада медиків могла вчасно прибути на виклик, бійці ДСНС оперативно виїхали на допомогу лікарям та відбуксирувати автівку «швидкої» на безпечну ділянку автошляху», – йдеться у повідомленні.