Кінологічним розрахунком та квадрокоптерами розшукували в одному із лісових масивів поблизу Вінниці людей. Так проходили спеціальні навчання надзвичайників із відточення навичок пошуково-рятувальних робіт у лісистій місцевості.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
За наданими орієнтирами, спершу кінологічний розрахунок знаходить чоловіка, а згодом і жінку. Знайдених людей, рятувальники доправляють медикам на спеціальних ношах.
Далі – людей госпіталізують. Такий вишкіл надзвичайники влаштовують регулярно. Лише змінюють локації.
Це допомагає рятувальникам не лише краще орієнтуватися в лісах для оперативної роботи, а й застосовувати новітню техніку в оперативній роботі.