Слідчі довели причетність чоловіка до 91 злочинного епізоду. Вимагав гроші у довірливих людей 36-річний раніше неодноразово судимий вінничанин, який відношення до служби у ЗСУ не мав.
Історію про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
На даний час перевіряється причетність фігуранта до вчинення інших правопорушень
За процесуального керівництва Гайсинської окружної прокуратури 18 квітня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 і 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.
За вчинені злочини чоловіку загрожує до 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.