Лише протягом минулої доби, 26 травня, надзвичайники ліквідували 12 загорянь на відкритих територіях площею понад 2 га.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Горіло в Теплицькій, Джулинській, Барські, Гайсинській, Калинівській, Чернівецькій та Іллінінецькій громадах області. У всіх випадках ймовірною причиною пожеж стало необережне поводження з вогнем невстановленою особою.
«ДСНСники вкотре звертаються до свідомості громадян не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці! У разі виникнення пожежі негайно телефонувати за номером “101”!», – зазначили у службі.