Відкриття реабілітаційних центрів набуває особливого значення в сучасних умовах. Знаходячись у стані повномасштабної війни, суспільство стає надзвичайно потребуючим таких послуг. Тому розвиток системи реабілітації визначається як ключове завдання медичної галузі на період найближчих двох років.
Сьогодні Ладижинська міська рада та компанія “ДТЕК ЕНЕРГО” уклали Меморандум про створення реабілітаційного центру в Ладижинській громаді. Це визначено як крок вперед у вирішенні потреб суспільства в якісних медичних послугах у ситуації війни.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-2-80x53.jpg)
Сергій Борзов, підкреслив, що попереду ще чекає значна кількість роботи, оскільки для реабілітаційного центру необхідно буде створювати повну інфраструктуру: спеціалізовані кабінети для занять з необхідним обладнанням, приміщення для асистивних технологій, зони для ерготерапії, класи для вивчення мов і мовлення та інше. Фахівці будуть працювати не тільки з дорослими, але й з дітьми.
За його висловлюванням, Вінниччина вже має розвинену систему реабілітації. У 2023 році в області отримали медичну допомогу майже 10 тисяч осіб, включаючи 1,5 тисячі дітей.