За процесуального керівництва прокурорів Гайсинського відділу та апарату Вінницької спеціалізованої прокуратури Південного регіону до суду направлено обвинувальні акти стосовно військовослужбовця однієї з військових частин за фактами крадіжки та надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 369 КК України).
Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Південного регіону.
Встановлено, що у січні 2024 року вказаний військовослужбовець, раніше вже судимий за аналогічний злочин, з метою отримання легкої наживи та заволодіння чужим майном, в темну пору доби проник до чужого домогосподарства та викрав з дому речі та матеріальні цінності на загальну суму понад 6500 гривень.
Викрадене майно солдат зберігав у себе вдома, планувавши розпорядитися ним на власний розсуд.
Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ відділення поліції районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, оперативний супровід – ГУНП у Вінницькій області.