Подарунки до різдвяних та новорічних свят отримали 3500 одиноких дідусів та бабусь, які є підопічними Територіальних центрів соціального обслуговування в Тульчині, Шаргороді, Шпикові, Мурованих Курилівцях, Мурафі, Джурині, Томашполі, Вапнярці, Чернівцях, Бабчинцях, Брацлаві та Городківці, а також в Станіславчику і Копайгороді.
Традиційні подарунки передала мешканцям Територіальних центрів соціального захисту народна депутатка України Лариса Білозір, яка систематично опікується мешканцями цих громад.
Про це йдеться у дописі на її сторінці у соцмережах.
«Дякуючи нашим помічникам, працівникам територіальних центрів соціального обслуговування, які опікуються літніми одинокими людьми, цього року ми знову привітали зі святами тих, хто цього дійсно потребує – наших одиноких дідусів та бабусь.
Час зимових свят – це особливий час. Від Миколая до Водохреща в серці з’являється натхнення та віра у краще. Нехай ці почуття оселяться в серцях тих, хто переживає непрості життєві обставини. Бажаємо, щоб Різдвяна зірка принесла їм відчуття тепла і душевного спокою.
Нехай добрі справи зроблять світ кращим, а новорічна казка стане реальністю для всіх нас. Пам’ятайте про милосердя до тих, хто потребує вашої підтримки.
Дякуємо ЗСУ за можливість жити!», – зазначається у дописі.
Дякуємо ЗСУ за можливість жити!», – зазначається у дописі.