У Гайсинському лісгоспі завершилися догляди за лісовими культурами. Проведено догляди відповідно до плану у повному обсязі: при лісовідновленні – на 2546 га, при лісорозведенні – 48 га.
Про це повідомили на сторінці Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства у Фейсбуці.
ДП «Гайсинський лісгосп» заготовляє лісове насіння самостійно.
Вже заготовлено 9412 кг насіння, у тому числі дуба звичайного – 8670 кг. Сезон заготівлі триває, тож до кінця року гайсинські лісівники планують ще зібрати 15580 кг насіння, зокрема, 9000 кг жолудя дуба звичайного, горіха чорного – 6000 кг.
Загалом породний асортимент складає 48 порід. Частину зібраного насіння ще восени висіють у лісових розсадниках, решту – зберігають при оптимальних умовах до весни.
Також восени лісівники готують ґрунт для створення лісових культур весною 2023 року.