Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області визнав обгрунтованими доводи прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватою 33-річну мешканку Хмільницького району у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 135 КК України (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебувала в небезпечному для життя стані та позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, вчинені матір’ю, яка не перебувала в обумовленому пологами стані, стосовно новонародженої дитини, що спричинило смерть дитини).
Про це повідомили у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.
За результатами розгляду обвинувального акта судом жінку визнано винуватою у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 3 років позбавлення волі. Наразі вирок законної сили не набрав.








