Дорожньо-транспортна пригода сталась 13 лютого за участі автомобілів Fiat та ВАЗ на автодорозі Житомир – Могилів-Подільський. У результаті аварії водій ВАЗу з тілесними ушкодженнями госпіталізований до лікарні. Слідчі встановлюють обставини та причини події.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
За попередньою інформацією слідства, аварія сталась близько 18.40 неподалік від села Сьомаки. 21-річний житель м. Вінниця, керуючи автомобілем Fiat, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ під керуванням 41-річного вінничанина.
За фактом автопригоди слідством розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
За таке правопорушення передбачено покарання – до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк.