Днями до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від чергового відділення поліції про те, що в селі Липівка Томашпільської громади, у водоймі знаходиться людина.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Прибувши до місця події, за допомогою рятувальної мотузки, надзвичайники дістали чоловіка без ознак життя. Як з’ясувалося, загиблим виявився 57-річний місцевий житель, пошуки якого велися правоохоронцями ще з грудня 2023-го року.
Причину загибелі людини встановлюватимуть фахівці Національної поліції.