Багато культурних діячів зараз воюють на передовій. З Вінниччини до лав Збройних Сил України пішли 108 осіб. На жаль, п’ятеро з них вже не повернуться додому, а ще один герой зник безвісти. Сьогодні, 9 листопада, культурні працівники та народні митці відзначають професійне свято.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Працівники закладів культури активно долучаються до волонтерської роботи, плетіння сіток, збору гуманітарної допомоги, закуповують необхідні для фронту дрони, автомобілі, тепловізори…
Також виконують свою основну місію – працюють над збереженням та примноженням українського культурного надбання.
Напередодні свята відзначили кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва.