Вранці на автодорозі М-30 патрульні поліцейські зупинили автомобіль Opel Vectra. За кермом перебував 31-річний водій. Він перебував під дією заборонених речовин.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
Інспектори помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння: неприродна блідість обличчя, тремтіння пальців рук, поведінка, що не відповідала обстановці.
Під час перевірки документів патрульні з’ясували, що порушник позбавлений права керування за водіння в стані сп’яніння.
На водія автомобіля Opel Vectra патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, вчинене повторно протягом року) КУпАП.