Попри заборони воєнного часу щодо полювання в лісомисливських угіддях, знаходяться любителі постріляти у дичину. Під час рейдів мисливськими угіддями лісівники Вінниччини виявили кількох порушників.
Про три випадки затримання браконьєрів в угіддях на Вінниччині повідомили у
Центральному лісовому офісі ДА «Ліси України».
Рейдова бригада тієї ж Гайсинської філії виявила браконьєра, який саме встановлював петлі в мисливських угіддях Губницького лісництва. В цього чоловіка при собі було ще 5 петель, які він не встиг встановити. Державна лісова охорона оформила протокол і наклала штраф згідно з ст. 85 КУпАП.
Знаряддя браконьєрства в чоловіка вилучили.
На території Шпиківського лісництва філії “Тульчинське лісомисливське господарство” в урочищі “Петрашівська дача” працівники державної лісової охорони виявили чоловіка, який незаконно перебував у мисливських угіддях з рушницею. Зброю вилучили і наклали штраф згідно ст. 85 КУпАП.
Вкотре наголошуємо, що наразі разом із забороною відвідування лісів на території Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей діє заборона на полювання! Дотримуйтесь правил і не будьте внутрішніми шкідниками для країни», – повідомили лісівники.