ДТП відбувалися у Вінниці та районах області. У аваріях постраждали водії, пасажири та пішоходи. Поліцейські ведуть розслідування причин аварій.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
25 травня в селі Василівка Ладижинської територіальної громади відбулось зіткнення між автомобілями Renault Trafic та Mitsubishi Lancer.
Ще одна ДТП сталась цього ж дня неподалік с. Бабин Іллінецького району. За попередньою інформацією слідства, 44-річний водій автомобіля Toyota виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ під керуванням 35-річного жителя м. Вінниця.
У всіх водіїв відібрали зразки крові для проведення токсикологічної експертизи.
26 травня близько 21.30 у м. Вінниця 34-річний місцевий житель, рухаючись на автомобілі DAEWOO NEXIA по вул. Я. Гальчевського в напрямку вул. Маріупольська, в районі електроопори, допустив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину у невстановленому місці.
Внаслідок ДТП 18-річний вінничанин, який мав ознаки алкогольного сп’яніння, з тілесними ушкодженнями доставлений до лікарні. Водій авто освідуваний – він тверезий.
Ще одна дорожньо-транспортна пригода сталась того ж дня близько 19.25 у м. Козятин. 20-річний водій ВАЗ-21099, мешканець Літинської територіальної громади, не впорався із керуванням та допустив наїзд на 11-річну дівчинку, яка переїжджала нерегульований пішохідний перехід на велосипеді.
Транспортні засоби поміщено на арештмайданчик.
За даними фактами проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Санкція статті передбачає до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.