У селі Травневе Жмеринського району, під час загоряння сухої трави загинув 75-річний чоловік. Деталі загибелі чоловіка уточнюють фахівці, хоча загальна картина цілком очевидна. Спалювати суху рослинність дуже небезпечно. Полум’я поширюється миттєво.
Рятувальники Вінниччини з усіх можливих ресурсів закликають громаду міста та області цінувати не лише природу, а й власне життя. Адже вогонь не пробачає помилок.
«Скільки раз ми наголошуємо і застерігаємо, а віз й нині там… Хоч і показники чисельності пожеж на відкритих територіях нашого регіону зменшилися, проте трагічні випадки – навпаки. Не випалюйте нашу землю, коли це наразі роблять загарбники».