У Вінницькій області провели чергове засідання Робочої групи з питань соціальної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць. Під час засідання обговорили проблемні питання, пов’язані із роботою в напрямку соціальної підтримки наших Захисників і Захисниць, які отримали важкі поранення, травму чи захворювання під час участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України.
Згідно з наказом начальника ОВА Сергія Борзова, сформовано мобільні групи, які вже розпочали очно відвідувати сім’ї поранених, опрацьовувати їхні потреби та питання. Вже відвідали понад 30 хлопців у Гайсинському, Могилів-Подільському, Вінницькому, Тульчинському та Жмеринському районах.
Якщо у вашій сім’ї є Захисник чи Захисниця, які отримали важкі поранення, травму чи захворювання під час участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України та потребують допомоги або ж ви знаєте таку сім’ю – звертайтесь за телефоном: