Як повідомив виконуючого обов’язки начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк, платники регіону перерахували до спецфондів два мільярди триста сорок п’ять мільйонв п’ятьсот сімдесят дев’ять тисяч гривень єдиного внеску.
“Роботодавці Вінницької області сплатили за звітний період цього року на 98,7 млн грн або на 4,4% більше, аніж було заплановано та на 177,2 млн грн або на 8,2 відсотків більше, ніж за аналогічний час 2019 року”, – розповів посадовець.
Загальна кількість платників єдиного внеску перевищила сто сорок чотири тисячі осіб. Серед платників ЄСВ більш ніж ста вісьми тисяч – фізичні особи та понад тридцять п’ять – юридичні.