На автодорозі М-30 за порушення ПДР патрульні поліцейські зупинили автомобіль MAN. Під час спілкування з 46-річним водієм інспектори помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Спецприлад Драгер показав 0,90 проміле алкоголю в організмі порушника, а це в 4,5 рази більше норми. На водія автомобіля MAN патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/VODIY-1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/VODIY1-1-80x107.jpg)