Вінниччина отримала черговий гуманітарний вантаж, який доставили з Німеччини. Від початку повномасштабної війни, благодійники регулярно організовують надання допомоги для області.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Цього доставили чотири фури засобів медичного призначення вартістю близько 1 млн євро.
За словами Начальника ОВА Сергія Борзова, допомога буде облікована та передана медичним закладам Вінниччини. Також у разі підтвердження потреби, частину вантажу буде направлено у медзаклади прифронтових областей України.
Завдяки благодійникам Павлу Михайлову та Віталію Костюку на Вінниччину вже доставлено 33 фури та 9 вагонів гуманітарного вантажу на суму 5 млн євро.